REKLAMA / ADSENSE

Top 20 najpopularniejszych stron w katalogu:

 • Biuro podróży TUI Poland »

  Biuro podróży TUI Poland

  Od 1997 r. biuro podróży TUI Poland przygotowuje ofertę wakacyjną dla osób zamierzających wypoczywać poza granicami naszego kraju. Aby lepiej dostosować się do potrzeb klientów, touroperator pogrupował hotele według kilku kategorii. Ułatwia to wybór osobom, które chciałyby spędzić rodzinne wczasy, jak też grupie przyjaciół lub singlom, którym zależy przede wszystkim na bliskości wielu wakacyjnych rozrywek podczas urlopu. Z każdym rokiem oferta TUI Poland jest rozwijana na podstawie wskazówek, opinii i komentarzy nadsyłanych przez klientów oraz tych publikowanych na portalach społecznościowych. Wszystkie wycieczki na bieżąco aktualizowane są na stronie internetowej biura. Dzięki zaawansowanej wyszukiwarce każdy z potencjalnych klientów ma szansę odnaleźć ofertę najbardziej zbliżoną do swoich wymagań.

  Data dodania: 28 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • A.M.J Photography - fotografia ślubna »

  A.M.J Photography - fotografia ślubna

  Fotografowie prowadzący firmę A. M. J. Photography to ludzie z pasją, którzy nie boja się wyzwań. Sesje zdjęciowe realizowane przez nich są dopracowywane w najmniejszych szczegółach, ponieważ liczą się ze zdaniem klienta, a także biorą pod uwagę jego cechy charakteru i zainteresowania. Wszystko po to, by praca podczas sesji była przyjemnością dla wszystkich osób pracujących podczas niej. Ponadto w ich ofercie znajduje się także wynajem samochodu BMW Z3, którym można pojechać na ślub lub też wykorzystać go podczas pleneru.

  Data dodania: 12 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Błyskawiczna Pizza - pizzeria poznań »

  Błyskawiczna Pizza - pizzeria poznań

  Jedna z najlepszych pizzerii w Poznaniu jest Błyskawiczna Pizza, w której kelnerzy serwują naprawdę pyszne jedzenie. W menu znajdziemy włoską pizzę, ale także dania z makaronów i sałatki dla osób dbających o linię. Kucharze przygotowują wszystkie potrawy ze świeżych, starannie dobranych składników, dlatego każda kompozycja ma tak wspaniały smak. Ponadto dbają także o walory estetyczne serwowanego przez kelnerów jedzenia. Zamawiając pizzę można skorzystać z promocji, która znajduje się na stronie internetowej pizzerii, a czas dostawy nie będzie przekraczał 40 minut.

  Data dodania: 12 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Agaex - wycinanie tworzyw sztucznych »

  Agaex - wycinanie tworzyw sztucznych

  Firma Aga-ex S. C. została założona w latach 60-tych XX i od samego początku działalności związana była z metaloplastyką. Dziś jej oferta została poszerzona o nowoczesne rozwiązania technologiczne, dzięki czemu pracownicy proponują klientom usługi adekwatne do ich potrzeb. Specjalizuje się w obróbce stali, produkcji tablic reklamowych, balustrad i ogrodzeń oraz liter przestrzennych i elewacji z płyt kompozytowych. Aga-ex zajmuje się m. in. spawaniem konstrukcji stalowych, a także wycinaniem grafiki z folii i styroduru.

  Data dodania: 12 08 2014 · szczegóły wpisu »