REKLAMA / ADSENSE

Firmy według branż Kategoria: Firmy według branż

Firmy według branż - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Błyskawiczna Pizza - pizzeria poznań »

  Jedna z najlepszych pizzerii w Poznaniu jest Błyskawiczna Pizza, w której kelnerzy serwują naprawdę pyszne jedzenie. W menu znajdziemy włoską pizzę, ale także dania z makaronów i sałatki dla osób dbających o linię. Kucharze przygotowują wszystkie potrawy ze świeżych, starannie dobranych składników, dlatego każda kompozycja ma tak wspaniały smak. Ponadto dbają także o walory estetyczne serwowanego przez kelnerów jedzenia. Zamawiając pizzę można skorzystać z promocji, która znajduje się na stronie internetowej pizzerii, a czas dostawy nie będzie przekraczał 40 minut.

  Data dodania: 12 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Agaex - wycinanie tworzyw sztucznych »

  Firma Aga-ex S. C. została założona w latach 60-tych XX i od samego początku działalności związana była z metaloplastyką. Dziś jej oferta została poszerzona o nowoczesne rozwiązania technologiczne, dzięki czemu pracownicy proponują klientom usługi adekwatne do ich potrzeb. Specjalizuje się w obróbce stali, produkcji tablic reklamowych, balustrad i ogrodzeń oraz liter przestrzennych i elewacji z płyt kompozytowych. Aga-ex zajmuje się m. in. spawaniem konstrukcji stalowych, a także wycinaniem grafiki z folii i styroduru.

  Data dodania: 12 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • A.M.J Photography - fotografia ślubna »

  Fotografowie prowadzący firmę A. M. J. Photography to ludzie z pasją, którzy nie boja się wyzwań. Sesje zdjęciowe realizowane przez nich są dopracowywane w najmniejszych szczegółach, ponieważ liczą się ze zdaniem klienta, a także biorą pod uwagę jego cechy charakteru i zainteresowania. Wszystko po to, by praca podczas sesji była przyjemnością dla wszystkich osób pracujących podczas niej. Ponadto w ich ofercie znajduje się także wynajem samochodu BMW Z3, którym można pojechać na ślub lub też wykorzystać go podczas pleneru.

  Data dodania: 12 08 2014 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Firmy według branż

Firmy według branż - nowa podkategoria:

Nazwa: